Stěhování je operace, které se mnozí z nás během života možná nevyhnou. A je přitom jedno, jestli jde o byty, rodinné domy, vily, chaty nebo jiné objekty. Ať jde novou práci, zakládání rodiny, nebo naopak rozchod či úmrtí, stěhování je vždycky stejný a stejně náročný proces.
Hlavně si prosím nemyslete, že jste během procesu neaktivním prvkem. Nestačí jen zavolat na telefon a čekat, že se zbytek odehraje nějak sám. Právě naopak – Vaše součinnost je potřeba po celou dobu.

stehovani-bremen-praha

Úvodní setkání
Každé hladké a plynulé stěhování začíná úvodní konzultací vás a našeho technika. Stěhování levně Praha samozřejmě není výjimkou. Náš pracovník se seznámí s terénem, probere s vámi všechny potřebné věci a přirozeně zodpoví také vaše dotazy.
V rámci této konzultace ho prosím upozorněte také na všechny možné komplikace nebo rizika, která mohou nastat. I okolnost možná banální na vaší straně může pro nás znamenat skutečnou obtíž. Na všechno se můžeme připravit, když o tom víme zavčasu, proto je ideální smluvit si tuto schůzku s dostatečným předstihem.
Stejně tak zavčasu upozorněte prosím na náročnější břemena. Jedná se hlavně o věci velmi těžké, objemné, křehké, netypicky tvarované nebo jinak vyžadující od našich lidí specifický přístup. Mohou potřebovat také zvláštní techniku- navijáky, plošiny apod. Všechny potřebné nástroje máme samozřejmě k dispozici.

Všude je něco
Upozorněte prosím pracovníka stěhování levně Praha na přítomnost čehokoli, co při stěhování bude vyžadovat zvláštní pozornost. Máme tím na mysli objemná nebo výrazně těžká břemena, křehké věci nebo cokoli atypicky tvarovaného. Takové položky jako piána, sochy či technika vyžadují přípravu i na naší straně. Proto je nejlepší vědět o nich předem, abychom si zajistili potřebou techniku – zvedáky, plošiny apod.

stěhování praha

Když to má své za sebou
Během stěhování ze starého do nového je můžete zároveň zbavit starých spotřebičů nebo již zašlého nábytku. Obojí svěřte bez obav také do rukou stěhování levně Praha a my už si poradíme. Dopravíme všechno na sběrný dvůr k ekologické likvidaci buď vlastním vozem, v případě potřeby zajistíme odpadový kontejner.
Tak jako tak budete mít opět o jednu starost méně.

Parkování a přístup
V den samotného procesu stěhování zajistěte prosím dostatek parkovacího i manipulačního prostoru pro vůz. Raději používáme větší vozy, protože dovolují snadnější manipulaci přímo s věcmi uvnitř.
Stejně tak je potřeba našim lidem ze stěhování levně Praha uvolnit a vyklidit všechny přístupové cesty, aby samotný pohyb věcí zevnitř do našich vozů probíhal co nejjednodušeji.

Kontakty
V případě potřeby dohody na mezinárodním stěhování se nám ozvěte na nonstop linku +420 723 123 100 nebo napište na mail kancelar@stehovanilevnepraha.cz. Naši lidé jsou tu pro vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup