Kdo sleduje hokej nebo dokonce přihlásil své ratolesti na hokejové tréninky, tak ví, o jak nebezpečný sport se může jednat. To ovšem není důvod, abychom zamítli tuto sportovní aktivitu, kterou snad miluje každý kluk a v současné době se těší této aktivitě i samotná děvčata. Ale zpět na led. Aby se hráči cítili v bezpečí a adrenalin věnovali soustředění na hru a své spoluhráče, tak je třeba zaměřit pozornost na správné vybavení. Opravdu odpovídající hokejové vybavení bude vždy hráče chránit před zraněním.

hokejové brusle

Je nesmírně důležité nepodceňovat výběr a kvalitu oblečení a dalších hokejových doplňků. Je to rozhodně správná investice. Možná namítnete, že bydlíte příliš daleko od nějakého kvalitního sportovního obchodu, ale v dnešní době skutečně není problém si vše podstatné zakoupit i cestou online. Internetový ochod Filiphockey.cz nabízí vše pro starší i mladší generaci hokejových hráčů a podle přiložené tabulky se můžete snadno zorientovat ve velikostech.

Na led jedině s kvalitními bruslemi

Bylo by asi hodně prapodivné, kdyby hokejisté nastoupili v jiné obuvi, než v bruslích. V dnešní době ovšem výrobci nešetří nápady, a tak není problém si vybrat kvalitní hokejové brusle, které hráči snad ani na noze neucítí, a to se poté bude hrát hokej jedna radost. Aby se totiž hráči mohli pohybovat přirozeným způsobem po ledě, poté je rozhodně dobré věnovat pozornost samotné skořepině, která krásně padne na nohu. Je doplněna kvalitní podšívkou a zde je výhodou samotné mikrovlákno, které zase zajistí hráčům pohodlí uvnitř bruslí.

dětské brusle

Dětské lední brusle překvapí perfektní podrážkou, která je skvěle anatomicky tvarovaná, čímž se velmi dobře přenáší energie z nohy do čepele nože. Brusle lze samozřejmě využít i na veřejné bruslení a potěší zde výběr i v případě problémů s nártem. Bohatá nabídka uspokojí tak nejen malé bruslaře, ale i jejich rodiče.