http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/142209/vdovec-po-bartosove-rychtar-59-vtrhla-k-nemu-policie.html d>

Nikdy bych netušila, že budu hledat hydraulické čerpadlo na Volkswagen Seat. Vůbec jsem nevěděla, kde hydraulické čerpadlo mám vlastně hledat. A tak jsem hledala na internetu, abych našla co nejvíce odkazů. A bohužel jsem ale nenašla nic, co by mi pomohlo. Samozřejmě, že vyjelo opravdu mnoho odkazů na hydraulické čerpadlo, ale vůbec jsem nevěděla, co s tím mám dělat. A styděla jsem se před bratrem, protože on je vyhlášený automechanik. Myslela jsem si, že za ním půjdu pro radu, jenomže jsem si řekla, že se před ním ztrapním. Vždycky jsem mu říkala, že od něj pomoc nepotřebuji, protože se v autech vyznám taky.

Muži milují auta.

Mám řidičák už asi dvanáct let, tak jsem si řekla, že prostě tohle musím vědět. Zkoušela jsem si koupit taky různé časopisy o autech, ale absolutně jsem tam nenašla nic, co by bylo platné na hydraulické čerpadlo na Volkswagen Seat. Byla jsem z toho velmi zoufalá, takže hrdost musela jít stranou. A šla jsem tedy za bratrem do autoservisu a zeptala jsem ho, kde seženu nejlevnější hydraulické čerpadlo na Volkswagen Seat.

Hydraulika má mnoho podob.

Bratr se usmál a zeptal se mě, proč si k němu jdu pro radu, když prý všechno vím sama nejlíp. Jenom jsem zakroutila hlavou a protočila oči v sloup. Protože to pochopil, že se stydím, a tak mi dal za pravdu a řekl mi, že nejlevnější hydraulické čerpadlo má on u sebe v servisu. No, jaká náhoda! To jsem byla opravdu nadšená. Takže jsem si od něj to nejlevnější čerpadlo koupila a rychleji jsem pak jela zpátky za mým přítelem, který čekal na hydraulické čerpadlo. On totiž nevěděl, kde ho má hledat, tak vyzval mě. A nevím, proč to tak udělal, Možná se mi chtěl přidat pomstít za to, že jsem mu omylem neudělala svačinu do práce. Ale co, může se někdy udělat si svačinu i sám. Nemám pravdu? Přeci se mi ihned nemusí mstít za to, že mě vyšle pro to, co mají shánět muži. Protože 6q0423155aj woocar.cz je pro muže.