Zastupitelstvo každé obce u nás by mělo mít na paměti, že spokojenost jejich obyvatel je velmi důležitá. K tomu ovšem nestačí jen dostatek pracovních příležitostí a bezpečí. Zajistit pro ně musíte také krásné a čisté prostředí, ve kterém se budou cítit doopravdy dobře. K tomu poslouží městský mobiliář. Co to je? Jedná se o produkty, které by neměly chybět v žádné obci, např. lavičky, pouliční osvětlení nebo odpadkové koše. Nabídka mobiliáře je široká. Jak si z ní vybrat?

Město lavička výhled

Lavičky nesmí chybět!

Existují místa, kde si lidé jednoduše chtějí posedět. Parkové lavičky jsou nezbytností, a to nejen do parku. Umístit byste je měli také na náměstí, nádraží, zastávky autobusů a další místa. Oblíbenou variantou jsou lavičky z nerezové oceli, protože dlouho vydrží, odolají počasí i vandalům. Pohodlnější jsou ale rozhodně varianty se dřevem, které mají lidé rádi hlavně během parného léta. Záleží jen na tom, který z těchto faktorů pro vás bude důležitější.

Udržte své město v čistotě

Ve chvíli, kdy v ulicích a parcích nebude dostatek košů, nemůžete zajistit čistý prostor pro své obyvatele. Venkovní koše na odpad se vyrábí z litiny, oceli, hliníku nebo kombinace několika druhů materiálů. Na většinu míst budou stačit tzv. solitéry, ale na některá místa byste měli zajisté umístit také koše na tříděný odpad. Díky tomu vyjádříte podporu s recyklací a záchranou životního prostředí. Možností vzhledu je mnoho. Oblíbené jsou nyní produkty obložené dřevem.

Pouliční lampa světlo

V noci na ulicích potřebujete zdroj světla

Zimní měsíce ani romantickou procházku si neužijete, když nebude v ulicích dostatek pouličních lamp. I tyto produkty se vyrábí v mnoha provedeních. Oblíbené jsou nyní lampy s nízkými sloupy a světlem směřovaným dolů, což je velmi pohodlné nejen pro chodce, ale také pro obyvatele domů v okolí a pro přírodu, protože se snižuje množství světelného smogu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup