Každý kdo jednou navštívil Rakousko, tak má touhu se vrátit a poznat ještě hlouběji jeho tajemnou a malebnou přírodní krásu, kterou u nás bohužel nenajdete. Ale je pravdou, že každá země má své jedinečné místo a mnozí se například ani do Rakouska neodváží jet a to z důvodu toho, že se bojí cizího jazyka, že by se zde těžko domluvili. Tentokrát budete mile překvapeni, pokud si vyhledáte ubytování Schladming.

Rakousko

Zde totiž objevíte známý Penzion Savisalo, který se nachází v takové lokalitě, kterou zvláště oceníte, pokud milujete sportovní aktivity, které se zde dají využít po celý rok. Ale samozřejmě zkrátka nepřijdou ani ti, kteří si chtějí jen odpočinout od svých pracovních povinností a na tato místa se přijedou jen pokochat přírodou.

Proč si zvolit tento penzion?
Navštívit tuto zemi je samozřejmě hotový balzám na duši a také ubytování Rakousko nabízí na velmi vysoké úrovni, a to na všech místech. Jenomže tady je to tak trochu jiné. Zde totiž naleznete český penzion v Rakousku, což samozřejmě láme všechny obavy z komunikační bariéry.

ubytování rakousko

  • Skvěle se domluvíte v rodném jazyku, protože zde naleznete český personál.
  • Kuchyně vám bude připomínat rodnou zemi, vzhledem k tomu, že na jídelním lístku budou chutné české pokrmy. A přirozeně můžete ochutnat i místní speciality, tudíž ani v tomto směru nepřijdete zkrátka.
  • Milovníci piva občas mají mlsný jazýček a chybí jim zkrátka ten náš český mok. Plzeňské čepované rozhodně nebude chybět nabídce nápojového lístku, což je další plus pro české turisty. Nicméně ochutnat lze i opět místní pivo, kdo ví, třeba také přijde k chuti.
  • Zkrátka nepřijdete ani na pokoji, objevíte zde nejen komfort, ale hlavně televizi s českými kanály, jak to vypadá, tak seriály nezůstanou bez vaší absence.

To je samozřejmě jen malá ochutnávka, ale tak neváhejte a rezervujte si volné místo v českém penzionu, ale tentokrát v Rakousku. Rozhodně svého výletu litovat nebudete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup