Vyznáte se v módních trendech nebo vám nic neříkají? Pak je na čase se inspirovat a zjistit co letí ve světě módy. Kombinace modré a bílé barvy je in. Tento námořnický styl je velice oblíbený nejen u oblečení, ale také u dalších módních doplňků. Proto pokud se vám tento trend líbí, rozhodně by vám doma neměla chybět parádní námořnická kabelka.
lesklá kabelka.png

S námořnickou kabelkou můžete vyrazit kamkoliv – do města, na pláž, na párty nebo i do práce. Sladit ji také můžete s dalšími módními doplňky ve stejném stylu, jako jsou například náramky nebo další šperky. Taška, ať už zvolíte provedení přes rameno, crossbody nebo k nošení na předloktí má ve všech případech velice všestranné využití, hodí se k různým kouskům oblečení a jako dělaná je zejména pro letní období. Bude vám tak připomínat třeba dovolenou strávenou u moře nebo na lodi. Tento motiv zkrátka je a dlouho ještě bude trendy a in.
kabelky u květiny.jpg

Podlehněte i vy modro-bílému provedení, které působí vesele a pozitivně, nikoliv ovšem přeplácaně. Povznese vaši náladu i náladu ostatních, zlepší vám váš den, a to díky kombinaci těchto pěkných barev.

Bez nějaké té tašky na nošení se neobejdete téměř nikdy během celého dne. Proto je důležité zvolit si vhodný styl. Tak proč se nerozhodnout právě pro kombinace modré a bílé barvy?

Budete stylová za každé situace, i když se právě vydáte do města, na pracovní schůzku nebo na plážovou párty. Ve všech případech budou jistě všechny oči směřovat na vaši krásnou námořnickou kabelku, která každého uchvátí svou jedinečností, módností a stylovostí.

Proč jít s davem, pořiďte si pro jednou něco jiného, než nosí ostatní. Nyní k tomu máte skvělou příležitost, můžete si totiž pořídit tašku v modro-bílém stylu a být tak středem pozornosti, ať už se s ní vydáte kamkoliv.