Chcete využít tuto skvělou akci? Pak rozhodně neváhejte. V tomto odvětví existuje celá řádka skvělých produktů za bezkonkurenční ceny. Množstevní slevy jsou velkou výhodou, takže si můžete pořídit klidně hned dvě, tři, čtyři nebo více lahviček, podělit se s ostatními nebo rovnou nakupovat ve velkém stylu. Každý typ můžete nakupovat po jednom kuse, ale také po větších baleních.

Nepropásněte svou šanci a vyzkoušejte něco neobvyklého

Láká vás vzrušující zážitek? Jedete na festival, venkovní akci nebo velkou párty? Pak se nezapomeňte skvěle bavit a jak to udělat ještě jiným způsobem než alkoholem nebo cigaretami, protože všechno ostatní je zakázané? No přeci právě poppers rush, které můžete použít kdykoliv a kdekoliv.

Dívka na pláži

Použití a následky

Stačí si trochu přičichnout k malé lahvičce (druh a typ si samozřejmě můžete vybrat dle vlastního přání, existuje už více jak 250 druhů poppers), a ucítíte okamžitý účinek. Stačí pár vteřin a rozbuší se vám naplno srdce. Zastaví se mozek, přestane přemýšlet a ucítíte vlastní krev v žilách, jak vám proudí. Silné bušení srdce provádí také vzrušení a prokrvení právě v intimních partií. Užívat mohou jak muži, tak i ženy. U mužů se tento způsob odreagování často vidí také ve formě potěšení sexuálního.

Homosexuálové

Těsně před vrcholem použijete malou lahvičku, přičichnete a už to pojede. Ucítíte silnou erekci a také následný výbuch ve formě orgasmu, který bude bláznivější než kdykoliv předtím. I pro ženy to má své vlastní kouzlo, protože se vám, milé dámy, prokrví intimní partie. Vaše vaginální oblast začne vše prožívat daleko intenzivněji, protože se zde nahrne krev. U mužů i žen se při použití v sexu stává, že ztratí zábrany a mnohým ženám tento způsob pomohl k prvnímu orgasmu, který předtím nikdy nezažily. Je to možné, avšak nic se nemá přehánět. Při prvním užití spíše zkoušejte, než zbytečně riskujte, protože by se vám to nemuselo vyplatit. Užívání poppers totiž může doprovázet i bolení hlavy, nevolnost nebo závratě. Může vás začít pálit nos, když to hodně přeženete, takže opatrně.