Plánování svatby není snadná záležitost
Každá svatba je jiná. Někdo má 20 hostů, někdo jich má 100. někdo chce velkou a stylovou svatbu, někomu stačí obřad na radnic a oběd v restauraci. Někdo za ni utratí několik stovek tisíc, někdo se vejde i s prsteny třeba to 10 tisíc. Je to velmi individuální, jak to snoubenci cítí. Svatbu si většinou zařizují nevěsty sami a budoucí manželé jim pomáhají například vyřídit objednávky nebo rozeslat svatební oznámení.

svatební oznámení

Je známo, že budoucí manžely zařizování svatby moc nebere. Nejsou natolik romanticky založení, a tak raději čekají v povzdálí na jasné úkoly, které dokážou zvládnout. Právě protože nevěsty si chtějí svatbu zařídit samy, je potřeba si udělat seznam věcí které chcete na svatbě, a postupně si ho odškrtávat podle toho, co už máte zařízené. Díky tomu se vyhnete situaci kdy na něco zapomenete.

Nevěsty chtějí mít všechno podle sebe. Chtějí si vybrat šaty a prsteny, občerstvení, a hlavně datum a místo konání svatby. Je to také tím že nevěsty o této chválí sní dlouhé roky, a tak chtějí aby bylo všechno naprosto dokonalé. S přípravami může pomoct svatební koordinátorka, která zná mnoho lidí z oboru http://www.vyzkum.cz/FrontClanek.aspx%3Fidsekce%3D1374 a tak leckdy dokáže zařídit i nemožné. Jestli se tedy na přípravu obrovské a velkolepé svatby svých snů nevěsta necítí sama, neměla by váhat a nějakou koordinátorku kontaktovat.

snubní prsteny

Jednou z věcí které se zařazují mezi prvnímu je svatební oznámení. Dává se tím najevo že se koná svatba a připojuje se k němu pozvánka ke svatebnímu stolu. Dříve bylo nutné jít do tiskárny osobně si vybrat z řady oznámení, ale dnes je možné si vybrat svatební oznámení online. Mnoho firem vám tuto možnost nabízí, abyste si mohli v klidu doma vybrat design, tvar, povrch papíru, citát a styl písma – zkrátka online si vytvoříte oznámení podle vašich představ a pak si ho necháte vyrobit.