K nezbytným součástem našeho šatníku patří bezesporu ponožky. Především v zimě oceníme jejich hřejivou náruč a rádi si oblékneme v sychravých dnech přímo zimní ponožky. Teplé ponožky, ale můžeme využít nejen pro zahřátí při cestě do zaměstnání anebo na procházce.

_vyr_34_Polofrotky_cerna_zluta-neon

  • Dokonalý komfort vám poskytnou teplé ponožky na doma, díky kterým už vaše nohy nikdy nepocítí nepříjemný chlad.
  • Prochladnutí může být velice nebezpečné pro naše zdraví.
    • Především ledviny a další vnitřní orgány chladem od nohou velice trpí.
    • Tento dlouhodobý efekt by se mohl projevit i některým chronickým onemocněním.

Dámské teplé ponožkyi pánské teplé ponožky také patří do každého batohu, se kterým vyrážíte na túru. A to i v létě, kdy vás mohou překvapit pod stanem studená rána. Nohy, které jsou po noci prochladlé, se jen těžko zahřívají. Teplé ponožky na spaní prochladnutí nedovolí.

Ponožky pro každou příležitost

Nohy jsou velice namáhané po celý život. A proto je nutné si je hýčkat, aby nám sloužily co nejlépe. Správná volba ponožek je tedy velice důležitá.

  • Ponožky mají být nejen teplé, ale také dostatečně prodyšné.
  • Noha musí být v teple a suchu.
  • Ponožky tedy musí udržovat správné klima v botě.

_vyr_27_Polofrotky_briza_modra

Jiné ponožky bude tedy zapotřebí vybrat na sport a jiné pro domácí pohodu. Možností je opravdu hodně a na každou příležitost lze vybrat to pravé.

  • Zvolit si můžete také podle délky, barev, materiálů a pochopitelně velikostí.

Ponožky na zakázku

Pokud si vyberete ponožky na zakázku od českého výrobce, můžete si zvolit také vlastní design, logo nebo barvu týmu či firmy. Vybrat si lze také variantu slip-on, která je vhodná do balerín nebo mokasín. Kromě klasických materiálů, kterými jsou například polyamid, polypropylen, elastan, bavlna či vlna, jsou v nabídce také zajímavé varianty s modifikovanými antibakteriálními aditivy. K těmto materiálům patří merino, bambusové vlákno nebo přídavek biogenních iontů stříbra.