Už jste někdy přemýšleli, že byste si pronajali sklad? Myslíte si, že ho nikdy nebudete potřebovat? Je pár případů, kdy se sklad může hodit i obyčejným lidem jako jste vy a ne velké firmě.

Velká rekonstrukce?

Bydlíte v rodinném domku a ten potřebuje velkou rekonstrukci? Budete bourat příčky, přestavovat koupelnu, záchod, možná celou novu kuchyň. Předělávat elektrické rozvody po celém domě, nebo i odpady? Máte tušení, jaký nepořádek vás čeká? Mnohem lepší než všechno balit do igelitu, kterým stejně drobný prach pronikne, je pronájem sklad a celý dům jednoduše řečeno vystěhovat. Získáte tím čas a můžete se rozhodnout, co vše si do domku opět nastěhujete a co vyhodíte nebo prodáte. V opraveném domě tak můžete prvně udělat důkladný pořádek a až potom nastěhovat váš nábytek a zařízení zpět.

rekonstrukce

Umřel vám příbuzný, který bydlel v pronajatém bytě?

Samozřejmě je to velmi smutná událost, ale nájemce nebude na nic čekat a bude chtít, ať byt urychleně vyklidíte. A kam rychle se všemi věcmi? No přece do pronajatého skladu, kde můžete vše nanosit a až potom v klidu řešit, co s jednotlivými kousky.

Odjíždíte na delší dobu do zahraničí?

Pokud jste dostali lukrativní práci v zahraničí a víte, že tam budete déle než rok, třeba 5 let, můžete váš tuzemský byt pronajímat, aby nebyl prázdný a ještě vám vydělal nějakou tu korunu. Co ale určitě nechcete je, aby někdo používal váš nábytek, vaše zařízení bytu, vaše příbory apod. Máte možnost pronajmout si sklad a vaše věci tam nechat v bezpečí než se za pár let vrátíte zpět.

nábytek

Máte koníčka náročného na prostory?

Některé koníčky jsou velké jako koně. To myslíme samozřejmě obrazně, ale pravdou je, že někdo skutečně může mít koníčka, ke kterému potřebuje větší prostory. Mohou to být menší, skládací modely letadel, ale třeba i historické stroje, části aut, které je potřeba mít uskladněné a které čekají na opravu nebo na svého kupce.

Tak co? Pronajmete si sklad?