Pokud se nacházíte ve fázi rozhodnutí, že byste chtěli vybudovat nové pracoviště, případně zmodernizovat, poté rozhodně se vám vyplatí oslovit někoho, kdo má nejen zkušenosti s dodávkou zdravotnického materiálu, ale rovněž vám připraví komplexní řešení na míru, které bude odpovídat nejen vašemu zaměření, ale především vašim požadavkům. Prodej zdravotnické techniky od společnosti Technicare CZ spol. s r.o. bude nejlepším řešení pro vás a vaše pracoviště.

zdravotní technika

Co lze od této společnosti očekávat?

  • V první řadě jejím hlavním předmětem činnosti je výroba, distribuce a servis zdravotnické techniky podle všech dostupných certifikací.
  • Nabízí kvalitní vybavení pro operační sály, anesteziologii, vše pro potřebu intenzivní medicíny a radiologie a mnohé další.
  • Zdravotnická technika se dodává pro humánní medicínu, ale rovněž své uplatnění nalezne i v oblasti veterinární medicíny.
  • Zároveň se lze obrátit na kvalifikovaný tým servisních techniků, kteří mají zkušenosti a samozřejmě odbornou způsobilost a rovněž jsou dostatečně proškoleni v servisní činnosti.
  • Můžete se na společnost rovněž obrátit v případě oprav či servisu dodaného zdravotnického zařízení.

Operační sály si tak můžete dokonale vybavit podle stanovených norem, a navíc radost vám může udělat moderní anesteziologická technika. Velmi zajímavé řešení přináší Penlon Prima 465, což je nejnovější anesteziologický přístroj a nabízí tak opravdu komfort pro každý operační sál. Díky němu lze totiž nastavit vše potřebné pro dospělé jedince, ale i děti a dokonce novorozence. Přehledné uživatelské rozhraní s dotykovou obrazovkou 12,1 ” si oblíbíte a rozhodně usnadní i vaši práci. Rovněž nabídka osmi ventilačních režimů nabízí jistý komfort.

glukoměr

Pokud byste měli zájem o případné další informace, tak se neváhejte na společnost, která zajišťuje prodej zdravotnické techniky obrátit. V nabídce naleznete mnoho dalších zajímavých přístrojů a doplňků pro svoje pracoviště.