Chcete si dopřát čokoládový dort? Víkend není víkendem bez toho, abyste nezkusili nějakou rybí specialitu? S olivami si můžete zkusit splnit tajné sny ze světa gastronomie, kterým neodolá ani ten, kdo se zrovna snaží o přísnou redukční dietu. Vlastně, používat olej z oliv neznamená žádný dietní hřích, takže se nebojte, že uděláte chybu. Pokud jste už někdy dříve slyšeli o nenasycených mastných kyselinách, vítejte v klubu zdraví a vitality!

olivový olej

Pár kapek ráno na lžičku prospívá

Zkuste následující recept, chorvatský olivový olej si vychutnat ráno po probuzení jako první, samozřejmě jen malý doušek na lžičce. Zachutná vám? Potom můžete začít tradici, se kterou nebudete chtít přestat. Je to přírodní medicína, která pohladí i chuťové pohárky, takže jistě není žádný důvod ji nezkusit, že? Prim zde hraje i vysoký podíl polyfenolů, tedy látek, které snad ani není třeba dlouze představovat. Svůj efekt přinesou už v miligramových dávkách, jsou nenápadným pomocníkem pro naše zdraví. A co všechno si s olivami můžete připravit? Kuchyně je s nimi výrazně bohatší a voňavější. Jen si představte ty možnosti, a to nejen během letního nicnedělání. Aroma léta přijde vhod i během podzimních plískanic, kdy opravdu nemáme do ničeho chuť ani náladu.

dárková krabice

Rybí speciality, ale i zeleninová radost

Polyfenoly jsou látky, se kterými by měl počítat každý, kdo chce začít se zdravým životním stylem. Ale jde také jen o pomyslný začátek, protože olivový produkt ukrývá i jiné bonusy. Téměř neomezené možnosti kombinace, od dezertů až po těstovinová jídla a červené maso. Polévky z hub nebo luštěniny? Ale ano, olivový olej se může snadno zapojit. Naberte jej na lžičku a přimíchejte do vaší víkendové speciality. Dobře bude ladit s lehčími sýry, rizoty a třeba i vanilkovou zmrzlinou. Pokud jste ji podomácku dělali bez oliv, zjistíte, o jak lahodné aroma jste přišli. Zaujal vás tento unikátní jižní nápad? Dovozcem je OLIVUM s.r.o., stačí si jen vybrat lahvičku, co vám bude nejvíce ladit!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup