Myslela jsem si, že kdybych byla mužem, tak bych to měla v něčem jednodušší. A to hlavně v tom, že bych se starala třeba lépe o ženu. A vůbec nevím, jaké to je, když je muž a má takovou povinnost, že se musí postarat o ženu a celkově rodinu. Nebo to není povinnost muže? Já chápu, že už pánové takové povinnosti nemají. Že to není povinnost, ale spíše jenom to, že muž chce se postarat. A tak jsem si řekla, jak bych se k tomu postavila asi já. A sice nevím jak vy, ale já bych asi byla takový ten typ muže, co by se staral. Já sama jsem taková hodně starostlivá a pečlivá i emotivní, takže všechno doma chci mít opravdu hodně dokonale udělané a taky uklizené.

Muži jsou různí.

A taky mám velkou rodinu, takže se o své děti starám a myslím si, že kdybych byla muž, tak by se taky o svou rodinu opravdu hodně starala. Jinak nevím, s čím by to třeba může měli od nás více nějak jiné. Samozřejmě, že muži většinou taky nejsou na mateřské dovolené. Sice chápu, že mnoho žen je opravdu ráda, že jsou na mateřských dovolených. A stejně tak jako já, opravdu si nedokáži představit, že by někdo vychovával moje dítě místo mě. I když by to byl jeho vlastní otec. Nicméně ale pokud mohu říct, tak pánové zase mají výhodu tu, že nemusí dělat různé věci, jako my ženy.

Mám taky ráda romantiku.

Třeba my ženy se opravdu každý malujeme líčidly a chceme vypadat stále sexy a atraktivní pro naše milované muže. Jenomže taky tedy slyším, že někdy muži říkají, že o sebe ani nedbají, že jim je úplně jedno jak vypadají. To jako vážně? Tohle mi říct můj partner, tak bych asi zešílela. Mám ráda čisté a upravené muže, kteří voní a jsou příjemní. A myslím si, že to je škoda, protože každé ženě se líbí muž, když je upravený a voňavý, tak proč o sebe nepečovat. A jaké muže máte rádi vy? Máte je rádi upravené nebo je vám to úplně jedno? věřte, že by vám to jedno být nemělo.