Hledáte práci nebo byste rádi změnili tu dosavadní? Ke změně zaměstnání nás mohou vést různé důvody. Špatné platové ohodnocení, příliš namáhavá práce, časová náročnost či nefunkční kolektiv. Občas prostě jen potřebujeme změnu. Život je dlouhý a člověk někdy zatouží vyzkoušet více než jeden druh práce. Prožít si změnu může být i psychicky velmi obohacující.

Hledáte manuální práci, která by vás bavila a nestala se po čase nudou? Toužíte poznávat nová místa, nové lidi a zároveň pracovat sám za sebe? Jste samostatní a rádi rozhodujete o svém čase? Spolehlivost je vaše druhé jméno? V tom případě jste to právě vy, kdo se hodí na práci, která je všechno, jen ne jednotvárná.

Pokud jste majitelem živnostenského listu, dodávky a potřebného nářadí, tak neváhejte a vyzkoušejte práci, která vás bude bavit. Společnost Sten spol. s.r.o. hledá do svého týmu nové montážní dělníky vestavěných skříní.

dělníci práce

Hledáme montážníky vestavěných skříní Sten-skrine, kontaktujte nás. To je věta, která vám možná změní život. V práci člověk stráví poměrně značnou část svého života, a proto se nespokojte jen tak s ledajakou prací, která vás ubíjí a ve skrytu duše nebaví a nenaplňuje. Montování vestavěných skříní je natolik různorodá práce, že si ji zamilujete. Nebudete odkázáni pouze na jedno pracoviště, ale budete mít možnost pracovat v různých podmínkách. Není nic horšího než pracovní stereotyp, který může přerůst až v syndrom vyhoření.

dělník práce

Rádi byste nastoupili hned? Není problém. Firma Sten spol. s.r.o. hledá nové kolegy právě teď. Pokud však potřebujete nějaký čas, můžete po dohodě nastoupit tak, aby byly všechny zúčastněné strany spokojeny.

A jaké jsou výhody při práci montážníka vestavěných skříní? Mezi ty hlavní patří flexibilní pracovní doba a velmi dobré platové podmínky. Při vzájemné spokojenosti možnost dlouholeté spolupráce. Zařiďte si příjemnou budoucnost.