Díky dnešní poměrně velké nabídce na trhu, si každý může vybrat svoji prioritní značku, kterou se bude prezentovat. Je pravdou, že někomu postačí celkem obyčejný materiál, který po vyprání dokáže přesvědčit nejednoho uživatele o tom, co se dá například s takovým tričkem udělat. Nicméně každý si může zvolit módní oblečení, které uzná za vhodné. Jak již bylo zmíněno, za kvalitním oblečením se skrývá především jeho základ a tím je materiál. Poté i střih, který padne pěkně na tělo a to i po několika vyprání.

bílé tričko

Přesně takové priority přináší nuts apparel. Proč zrovna tato módní značka by se měla zařadit do udržitelné módy našeho národa? Je jasné, že nalezne své příznivce street oblečení, ale předně by měla zajímat i z toho důvodu, že se jedná hlavně o českou výrobu. Je pravdou, že v současné době naleznete v nabídce vysoce kvalitní nuts apparel triko, které přinese jisté kladné benefity. Ovšem tato nuts original móda se brzy objeví i v podobě mikin, tepláků a možná i dalšího českého oblečení.

Nutsapparel má své zásady

  • Materiál má certifikát GOTS – pokud je to pro někoho novinka, tak je to zkratka pro Global Organic Textile Standard. Ještě stále netušíte, proč je oblečení šité zrovna z tohoto GOTS materiálu? Jedná se totiž o nejpřísnější a rovněž nejuznávanější certifikaci. Textil je vyrobený z organických vláken, vysoce kvalitní bavlna je tudíž ostře sledovaná. Bez umělých hnojiv, pesticidů a dalších nežádoucích přídavků. Díky tomu se dá spolehnout na tento základní kámen nuts apparel oblečení. Kvalita, která nezklame.
  • Jedinečný střih, který je šitý čistě v České republice, tudíž podporujete koupí české šikovné ručičky a samozřejmě vaše zdraví.
    Nuts original tričko má úzký delší střih, ale zase v něm vynikne postava. Pozor to neplatí jen pro ty, co sportují, zkrátka se správným střihem se dělají zázraky na každé postavě.
    Delší je fajn, protože pěkně přikryje ledviny a navíc skryje i určité nedostatky.
    Rukávy jsou trochu kratší, ale to rozhodně nevadí i to má svůj přínos.
  • Skvěle se nosí a tak je přínosem pro pánskou i dámskou módu. Navíc kvalitní tričko vydrží víc, než si jen myslíte.

tričko bílé

Tak nezapomeňte sledovat českou módní značku Nuts apparel a můžete se těšit na další novinky. Brzy se objeví na nutsapparel.cz další módní kousky v podobě nuts apparel mikin a tepláků. Ideální streetwear oblečení do pohody i nepohody.