Zrcadlo je pěkný zrádce, protože prozradí všechno a především vás vždycky upozorní na to, co sice víte, ale přece jenom, když se vám to daří ještě omluvit, tak to moc neřešíte. Kdybyste ale věděli, že existuje metoda minilifting, tak by nebylo nutné se tak dlouho trápit svými nedostatky. Minilifting, kterému se také jinak říká minilift, mini lift nebo mini facelift, je skvělý způsob, jak vypnout povislé kontury obličejové části. Je ale pravdou, že ví i jak vypnout spodní obličejové partie a krk. V podstatě se touto metodou kůže vypne a tím se promění celkový vzhled. Je to takový malý facelif, proto je označován za mini a čím dříve se na něj objednáte, tím dříve nebudete muset přemlouvat sami sebe, že je něco jinak.

minilifting

Zákrok provádí estetická chirurgie

Pojďme se tak trochu podívat, kde tuto úpravu provádí a zdali je to skutečně tak jednoduché. Pokud necháte dojít váš problém příliš daleko a kůže bude povislejší, poté budete muset zvolit jinou metodu. Nicméně minilifting i další jiné zákroky nabízí estetická chirurgie, kde se můžete spolehnout na tým zkušených odborníků. Přímo tato metoda se provádí pouze v lokální anestezii a není nutná tudíž ani hospitalizace. Tím samozřejmě je rychlejší rekonvalescence a v podstatě i návrat k běžným činnostem. Jen přece s malým rozdílem, budete totiž vypadat mladší a tím budete mít i vyšší sebevědomí. Krásně se tak vyřeší nadbytečná kůže v oblasti spodní čelisti, nosolabiální vrásky, což jsou nevzhledné vrásky a rovněž posilu dostanou i ochablé tváře.

estetická chirurgie

Specialista MUDr. Tomáš Ventruba

V první řadě je třeba zmínit, že v čele týmu stojí vyhledávaný plastický chirurg a specialista MUDr. Tomáš Ventruba. Zaměřuje se mimo jiné na obličejové partie a pomáhá tak svým klientům dosáhnout vytouženého výsledku. V rukou odborného specialisty s bohatou praxí, se budete cítit vždy v bezpečí a navíc výsledky budou viditelné prakticky ihned. Není tudíž důvod vaše rozhodnutí odkládat, když cesta ke kráse a mládí je tímto způsobem dostupná pro všechny.