Milujete cestování, rádi poznáváte nová místa a cizí kultury? Navštivte blog zaměřený na cestování do netradičních zemí. Tak trochu jiný a netradiční cestovatelský blog Nomád nabízí informace zaměřené na země, do kterých se běžně nejezdí. Konkrétně to jsou země jako Írán, Mongolsko, Kyrgyzstán, Gruzie a další podobné.

nomadic

Cenné rady, tipy a zajímavosti pro cestovatele

Kdo je připraven, není překvapen. Cestovatelský blog přináší spoustu cenných rad, tipů a zajímavostí pro cestovatele, které se vám budou hodit nejenom před cestou samotnou, ale i v konkrétní zemi.

Vydejte se na virtuální cestu díky filmu

Kromě blogů a spousty informací o různých destinací si můžete pustit i videa a cestovatelské filmy. Nemůžete se vydat do země, která vás tolik láká? Vycestujte do ní alespoň virtuálně díky filmu. V sekci cestovatelské filmy na vás čeká spousta zajímavých a poutavých dokumentů, videí a filmů z různých zemí, díky kterým se můžete dozvědět spoustu nového. A na jaká konkrétní témata se můžete těšit? Vydejte se na road trip po Havaji nebo zavzpomínejte na Afriku. Zaujme vás i dokument z Indie a Nepálu. Rozšiřte si obzory a zjistěte, jak se žije v Gruzii, zemi krav.

cestovatelé

Inspirace před cestou a informace o netradičních zemích

Ať už se toužíte do některý z netradičních zemí podívat, ale doposud vám to nebylo umožněno nebo je cesta už na spadnutí, informace z netradičního cestovatelského blogu se vám určitě budou hodit. A pokud zrovna nějakou takovou dalekou cestu neplánujete, můžete alespoň zjistit, jak to v dané zemi vypadá, jaké jsou tam zvyklosti a která zajímavá místa jsou turisty oblíbená.

Ty nejlepší informace pro nadšence cizích kultur

Netradiční blog pro cestovatele Nomád přináší pořádnou dávku těch nejlepších informací pro nadšence cizích kultur z dalekých zemí. Naservírujte si hromadu informací a rozšiřte si svoje obzory.