Osobnostní rozvoj je důležitou součástí strategie pro každého, kdo chce ve svém profesním životě uspět a dostat se co možná nejdále. Jedním ze směrů na cestě za tímto úspěchem je NLP. Jedná se o metodu, která se zaměřuje na identifikaci a modelování úspěšných strategií.

inovace

 • Obecně tedy platí, že NLP je komunikačním modelem, do kterého patří:
  1. zkoumání vztahu mezi komunikací, způsobem uvažování a chování
  2. různé druhy technik určených pro zlepšení komunikace, změnu dosavadního chování a dosažení cílů

K dosažení úspěchu a excelentnosti managerů, personalistů, koučů či majitelů firem mohou velkou měrou přispět akreditované kurzy NLP, které pořádá „Coaching Univerzity Radka Karbana“. Ovládnete tak „jazyk mysli“ a váš mozek se naprogramuje k vyšší schopnosti dosahování úspěchu.

 • Motivací pro osobnostní rozvoj může být také jedna zajímavá informace.
  • Mezi ty, kteří NLP ovládli a využili ve svém byznyse a budování kariéry, patří například Bill Gates, Radek Karban, Andre Agassi, Joanne Rowlingová, Serena Williams, Anthons Robbins, Brian Tracy nebo Jack Canfield.

Úspěšní používají tajnou zbraň

NLP oceňují všichni, kdo chtějí patřit mezi úspěšné. Je to tedy cesta pro každého, kdo chce dosáhnout svého životního cíle, a navíc být v životě stabilnější a emocionálně vyrovnanější.

kouč

 • Lidé, kteří ovládli NLP, mají myšlení v oblasti byznysu a úspěšnosti nastavené trochu jinak.
 • Zkuste jim všechno vzít a uvidíte, že se zanedlouho postaví opět na nohy, vybudují svou kariéru od samého začátku a dostanou se opět na vrchol.

NLP vám pomůže odstranit vaše vnitřní limity, které v sobě všichni nosíme a které nám brání v lepším a úspěšnějším životě.

 • Citát na závěr: „NLP“ je jako tajná zbraň úspěšných. Změnila život mně a vím, že změní i vám!“ Radek Karban, NLP trainer.