Arabština, čínština nebo řečtina? Poptávka po těchto neobvyklých jazycích se každým rokem zvyšuje. Jedním z důvodů je i to, že anglicky nebo německy už mnoho lidí umí. Chtějí se tedy naučit i další, možná méně obvyklý jazyk. Navíc všudypřítomná globalizace ke studiu cizích jazyků přímo vybízí.
Pokud i vy máte chuť využít široké nabídky jazyků, kterou teď jazykové školy nabízejí, čtěte dále. Dáme vám několik tipů, jaké jazyky se vyplatí umět a jak na to!

111

Široká nabídka netradičního

Je samozřejmé, že angličtina se vám bude hodit vždycky. Jako další jazyk však můžete zkusit něco méně tradičního, co zvýší vaše šance na trhu práce. Pokud bychom vzali jako kritérium, že se chcete domluvit s co největším počtem lidí, pak zkuste výuku arabštiny nebo čínštiny.
V jazykových školách jsme také zaznamenali velkou poptávku po norštině a japonštině. Je stále více vysoce kvalifikovaných lektorů, tak naskočte na módní vlnu a využijte ji. Znalostí exotického jazyky zaručeně zaujmete personalisty při hledání práce!

Menší skupiny prioritou

Jazykové školy už nějaký ten pátek prosazují model menších skupin od 4 do 9 lidí. Výuka je tak mnohem více kontaktní, zábavná a hlavně efektivní. Doby, kdy bylo v kurzu 20 lidí a opisovalo se pouze z tabule, jsou už dávno pryč. Právě pro výuku netradičních a náročnějších jazyků jsou menší skupiny velice důležité, proto při výběru myslete i na toto kritérium.

221

Zkuste to online

V poslední době se online jazykové kurzy a výuka přes Skype velice rozšířila. A je to jen dobře! Pro exotické jazyky je to navíc skvělá alternativa. Angličtinu a němčinu nabízí spousta jazykovek. Zatímco tyto neobvyklé jazyky jen některé.
Ve 21. století si už nemusíte vybírat školu podle toho, jak blízko to do ní máte. Vybírejte podle její nabídky a učte se online. Vždyť díky flexibilitě online výuky se můžete učit kdykoliv a kdekoliv. Z domova, z kanceláře, z chaty. Možností je spousta, tak toho využijte.

Stárnout pomaleji díky jazykům

Závěrem tady pro vás máme takový motivační tip. Učit se jazyky nemusíte jen pro to, abyste se domluvili na dovolené, nebo povýšili v práci. Podle vědců má učení jazyka pozitivní vliv na vaše mozkové funkce!
Co to znamená? Díky docházení do jazykových kurzů se vám může zlepšit logické myšlení a je to také prevence před Alzheimerovou chorobou a demencí. Zkrátka naučit se nový jazyk má jen samá pozitiva!

331

Věříme, že teď už jste dostatečně motivovaní a informovaní. Tak proč nenapíšete nebo nezavoláte do Jazykové školy PELICAN? V nabídce najdete arabštinu, čínštinu, japonštinu nebo řečtinu. A spoustu dalšího, tak neváhejte a zajistěte si své místo v kurzu už nyní!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup