Výbojky jsou už po dlouhá léta nepostradatelným světelným zdrojem. Většina lidí trpí představou, že jejich využití není nijak velké, ale mýlí se. Je pravdou, že převážnou většinu těchto světelných zdrojů uvidíte ve venkovním osvětlení. Používají se hlavně k osvětlení ulic, náměstí, parků a parkovišť, ale také sportovních a průmyslových areálů. Jenže spousta druhů je využitelná i v jiných oblastech. Například umělečtí fotografové využívají některé druhy do blesku fotoaparátů nebo se mohou využít i do venkovních neonových nápisů, a některé druhy slouží k osvětlení vnitřních prostor, ale třeba prodejny či výrobny.

halogenová dvoulampa

Záleží jen na tom, který druh výbojky hledáte a potřebujete pro Váš účel. Jestli tedy hledáte spolehlivý světelný zdroj pro venkovní osvětlení, tak se zajisté porozhlédněte v naší nabídce sodíkových či rtuťových výbojek, to jsou druhy určené k venkovnímu osvětlení, i když se rtuťové v dnešní době už netěší tak velké oblibě jako dříve, stále ještě jde o velmi výhodný a spolehlivý světelný zdroj pro exteriér. Sodíkové světelné zdroje jsou dnes považovány za nejúčinnější světelný zdroj pro exteriér a to díky dosažení maximálního měrného výkonu. Jejich další velkou výhodou je samozřejmě dlouhá životnost a nízká spotřeba a v neposlední řadě skvělá viditelnost.

Pokud však hledáte světelný zdroj pro osvětlení výlohy Vašeho obchodu či jiného podobného vnitřního prostoru, tak jistě oceníte velké výhody halogenidových výbojek, které taktéž najdete v naší rozmanité nabídce světelných zdrojů. U halogenidových světelných zdrojů byste se mohli zaleknout jejich vyšší pořizovací ceny, ale zaručujeme Vám, že se Vám investice do tohoto světelného zdroje zaručeně vyplatí a to díky jejich dlouhé životnosti a úspornosti. Jak již bylo řečeno, stačí si jen vybrat.

V naší opravdu rozmanité nabídce najdete světelné zdroje té nejvyšší kvality od předních světových výrobců, kteří se jejich výrobou zabývají už po dlouhá léta a dodávají na trh jen tu nejvyšší kvalitu za skvělé ceny.

lampa, chybějící kryt