Skutečně náramky již dávno nejsou jen ženskou záležitostí. Podívejte se pořádně kolem sebe a uvidíte, že i muži jsou nositeli náramků a to různých podob. Je pravdou, že v tomto případě upřednostňují pletené verze různých tvarů a vzorů, ale můžete spatřit i jiné a to náramky, které jsou tvořeny z drahých kamenů nebo minerálů. Tak ono není divu, protože v kamenech je jisté kouzlo a půvab, který si zaslouží být vystaven světu a navíc, pokud je spojován s dalším přínosem, poté může skutečně dodat i vytoužený užitek. Těmto přírodním kamenům je často přisuzována jistá tajemná moc, která může ovlivnit životní dráhu. Je pravdou, že ne každý tomu věří, ale na druhou stranu pánské náramky z minerálů a drahých kamenů perfektně vypadají na pevném zápěstí a podtrhnou styl, navíc dodají outfitu ten správný efekt.

náramek pro pány

Jedinečný dárek

Buďme upřímní, pro muže se trefit do ideálního dárku rovněž není jednoduché. V tomto případě ale chybu neuděláte. Nerozhoduje věk, protože náramky mohou nosit různé věkové skupiny a stejně tak ani nerozhoduje společenské postavení, protože tady je třeba se zacílit na něco jiného. Každý přírodní kámen má své poselství, které může pomoci vyzdvihnout osobnost, podpořit v prosperitě, štěstí, zdraví nebo lásce.

náramek z kamenů

Vybírat lze z různého množství drahých kamenů a minerálů, vidět můžete tygří oko, hadí kámen, onyx, malachit, lazuli, hematit, lávu v různých podobách, ale možností je i jejich různá kombinace. Pokud si nejste jisti výběrem a měl by to být v podstatě dárek na míru, tak se o výběru pánského náramku z drahých kamenů a minerálů poraďte se zkušeným personálem. Jedině tak darujete dárek na míru, který ovšem přinese daleko více, než obdarovaný vůbec očekává.

Náramky se skvěle udržují, protože je stačí omýt pod tekoucí vodou a podle typu kamenů se dají znovu nabít energií a svojí silou. Mnohdy stačí sluneční paprsky v ten pravý čas, ale to záleží na konkrétních kamenech.