Někdo si myslí, jak to ti podnikatelé nemají jednoduché. Vydělávají si velké peníze, nemají žádné starosti a korunky se jim jenom sypou pěkně do kasičky. Jakmile jednou začnete podnikat, ať už jste drobný soukromník, řemeslník, máte vlastní živnost nebo jste naopak nadnárodní společnost, velká korporace či běžně velká firma s několika málo zaměstnanci, pak moc dobře víte, jak je těžké udržet celé podnikání potažmo firmu v chodu.

Peníze v tomto případě hrají opravdu důležitou roli, ale samotný podnikatel si také musí umět se vším poradit, ať se to týká dobrých nebo špatných zpráv, ať se to týká investic, výdělků nebo naopak dluhů či ztráty financí v podnikání. Propad, krach, to teď v dnešní době hrozí velkým i maličkým soukromníkům a tak se není co divit, že každý druhý sahá po půjčce nebo úvěru s ručením nemovitostí, protože zkrátka a dobře nemají už kde finance brát a svého snu – podnikání se vzdát nechtějí.

notebook káva mobil

Půjčka pro podnikatele s ručením nemovitostí a s benevolentními podmínkami se nazývá americká nebankovní hypotéka https://www.hypotekybezregistru.cz/.

Americká hypotéka je v mnohých ohledech brána jako číslo jedna, co se týče půjček a úvěrů, protože má velice příznivé podmínky. Peníze například můžete využít jakýmkoliv způsobem, to platí jak u běžných spotřebitelských úvěrů na toto téma, tak také vyloženě u podnikatelského úvěru. Navíc můžete ručit jakýmkoliv majetkem, domem, bytem, budovou, halou, pozemkem či mnohými dalšími nemovitostmi.

jednání muž a žena

Získáte až 70% z odhadu. Což je poměrně vysoké číslo, uvážíme-li, že se zřejmě chcete zadlužit na více let. V tomto případě můžete využít doby splatnosti například až na 30 let. Nízká úroková sazba je v těchto případech samozřejmostí. Splátky bývají podobné jako při úvěru z běžné banky. Navíc se nenahlíží do registrů dlužníků. Schválení úvěru probíhá do 24 hodin. Vyřízení je opravdu rychlé a velice snadné.