Nejednou se stane, že se podnikateli přestane dostávat peněz. Firma může přestat vynášet, může vzniknout náhlá potřeba investic, může se stát, že někdo z odběratelů nezaplatí, může se stát, že… Je toho spousta, co všechno se může v soukromém sektoru přihodit a co může mít za následek nedostatek finančních prostředků.naaranžované dolary.jpg
A co s tím?
Nejrozumnějším řešením se nejednou jeví být půjčka. Protože je to vcelku rychlý způsob, jak získat chybějící finance, a nejednou je to i jediný způsob, jak se moci vypořádat se svými závazky.
Ovšem stejně tak je pravdou i to, že ne každý zájemce získá každou půjčku, na kterou si ukáže. Nabídek je u nás sice celá řada, jenže u mnohých jsou natolik přísné požadavky kladené na žadatele, že jim podnikatel v nesnázích jednoduše není schopen vyhovět.
Pokud má totiž takový žadatel dluhy, záznam v registrech dlužníků, exekuci a kdo ví, jaké problémy ještě, nejednou není zejména pro banky s jejich vysokými nároky ideální. A pokud se tam přesto rozhodne požádat, odejde s největší pravděpodobností s nepořízenou.
Ovšem zoufat si nemusí. Protože je tu pro něj vždy ještě přinejmenším nebankovní hypotéka bez registru Hypoteka-bez-registru.net, jež je řešením především pro podobné lidi, tedy pro ty, kdo jinde nemají šanci uspět.směs bankovek.jpg
Nebankovní hypotéky totiž nevyžadují nezbytně ani čisté registry dlužníků, ani skvěle vypadající daňová přiznání, vysoké příjmy žadatele a podobná pozitiva. Tady je hlavní to, aby byl ten, kdo projeví o tento typ půjčky zájem, schopen dát do zástavy vhodnou nemovitost a jednoduchým způsobem prokázal, že jeho příjmy postačují alespoň na minimální splátky, jaké tu jen lze nastavit. Pokud je toto prokázáno, není problém peníze získat, rychle, pohodlně a za optimálních podmínek.
Což je pro leckterého z podnikatelů v nesnázích učiněné terno. Protože se takovou půjčkou dá zaplatit cokoliv, co s podnikáním souvisí, a mohou tak být zažehnány problémy, jež by byly jinak možná nad síly dotyčného. Možná právě vás.